Co warto wiedzieć o AdWords?

2020-09-06

Odkąd firma Google wprowadziła na rynek AdWords, dokonała się pewna rewolucja w Internecie. Od tego czasu coraz więcej firm na całym świecie (również w Polsce) zaczęło inaczej postrzegać marketing w Internecie. Otóż, kampania google adwords http://sem-assistant.com/oferta/linki-sponsorowane/ może być zyskowna, jeśli wiemy, jak optymalnie budować kampanie, żeby w dłuższym terminie były one zyskowne. Ma to ważne znaczenie, jeśli zależy nam na rozwoju własnego biznesu online.Płatne za efekty. Co do zaoferowania ma Google AdWords?


Jest to usługa, do której przekonało się wiele firm, gdyż polega ona na tym, że praktycznie od razu, po ustawieniu kampanii reklamowej w AdWords, możemy uruchomić tę kampanię i błyskawicznie link do naszej strony znajdzie się na odpowiednim miejscu w wynikach wyświetlanych przez Google.Od czego zależy miejsce w wynikach wyszukiwania Google?


Jeśli mówimy o Google AdWords, to musimy wiedzieć, że cały system reklamowy opiera się na licytacjach. Im wyższą stawkę damy za kliknięcie, tym wyżej nasza strona znajdzie się w Google.