Iwona Gawron o suplementach

2020-08-19

Przyjmowana jako suplement, serwatka powiększa objętość mięśni u ludzi młodych, a u starszych może odpowiednio poprawić ich tworzenie.


Iwona Gawron na temat suplementów

Skutecznie wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu, podnosząc jego poziom w wieku starszym, kiedy następuje jego gwałtowny spadek. Może pamiętasz, że serwatka wydłuża telomery, chroniąc tym samym DNA. Kwas ursolowy znajduje się w skórce jabłek, w borówkach, suszonych śliwkach, lawendzie, oregano, szałwii, tymianku i rozmarynie - przedstawia Iwona Gawron https://cmlinden.pl/dr-n-med-iwona-gawron/.


Badając, które geny są odpowiedzialne za sarkopenię, naukowcy odkryli, iż kwas ursolowy ze skórek jabłek dawał wzór odwrotny do wzoru ko-i poprawiają działanie neuroprzekaźnika acetylocholiny w mózgu i reszcie ciała.


Poprawia funkcje poznawcze oraz działanie hipokampu w chorobie Alzheimera oraz w starości. Hipokamp to obszar mózgu odpowiedzialny za pamięć, a choroba Alzheimera wywołuje jego poważne uszkodzenie, natomiast acetylocholina jest głównym neuroprzekaźnikiem hipokampu. Neuroprzekaźnik ten jest niezwykle istotny dla organizacji świadomości oraz dla funkcjonowania mięśni - dodaje Iwona Gawron.


Związek pomiędzy gorszym działaniem mózgu, słabością mięśni oraz bólem wyraźnie zaznacza się przy zniedołężnieniu starczym. Zadziwiająco dobrze pomagają w stanach chronicznego zmęczenia, otępienia umysłowego i atrofii mięśni. Zażywanie tych dwóch środków razem ma niezwykle dobroczynne skutki. Mięśnie stają się napięte i szczupłe, gwałtownie przybywa siły, znikają bóle i uczucie przytłaczającego zmęczenia.


Cellulit jest skutkiem nierównomiernego rozmieszczenia powiększonych komórek tłuszczowych tworzących zgrubienia i guzki oraz uszkadzających sąsiednie tkanki. Wówczas występuje również utrata kolagenu, zwłóknienie i stwardnienie tkanek podskórnych oraz miejscowe wysięki w odniesieniu do Iwony Gawron.


Środek, który powoduje kurczenie się komórek tłuszczowych, przywróci również jędrność fragmentom ciała dotkniętym cellulitem. Skórka pomarańczowa może pojawić się u każdej kobiety po skończeniu szesnastu lat - nawet szczupłej. Z wiekiem stan się pogarsza, ale te same zabiegi, które podnoszą jędrność mięśni i poprawiają kondycję tkanki tłuszczowej, by zamiast gromadzenia się w postaci tłustych wałków stanowiła prawdziwą wyściółkę, likwidują również cellulit. Tego zdania jest Iwona Gawron.


Ponadto są jeszcze specjalne techniki i preparaty do stosowania miejscowego, które przyspieszają ten proces i poprawiają powrót do normy w miejscach kłopotliwych. Głównym winowajcą odpowiedzialnym za powstawanie cellulitu są estrogeny, ponieważ dotyka on głównie kobiet, więc rośliny estrogenne, takie jak kozieradka, koper włoski i lukrecja, mogą okazać się bardzo skuteczne w leczeniu.