Nożyki Gillette Fusion

2020-07-09

Perfekcyjna jakość i wygoda golenia to dla każdego istota dobrze rozpoczętego dnia.

Wkłady do maszynki Gillette Fusion wyposażone są w ostrza ze specjalną powłoką, które zmniejsza tarcie, dając niezwykle wysoki komfort golenia. Precyzyjność trymera, który znajduje się z tyłu maszynki, doskonale radzi sobie w trudno dostępnych miejscach, takich jak boczki czy obszar pod nosem a także w miejscach intymnych, łachach czy nawet kostkach.

Na rynku dostępne są ostrza wyposażone w różne technologie, jednakże wkłady do Gillette Fusion to z pewnością bardzo wygodne i precyzyjne golenie. Posiadają 5 ostrzy, ułożonych bliżej siebie, precyzyjny trymer oraz elastyczny system Comfort Guard. Takie ułożenie ostrzy sprawia, że siła nacisku jest równomiernie rozłożona na każde z nich i zapewnia bardziej wygodne golenie. Wpływa to na zmniejszenie nacisku oraz eliminuje możliwość występowania podrażnień, inaczej niż ma to miejsce w przypadku maszynki MACH3.

Każdy wkład Gillette Fusion pasuje do maszynek z tej samej serii.

Nożyki Gillette Fusion https://indizio.pl/, to również ulepszony pasek wskaźnikowy Lubrastrip, który sygnalizuje konieczność wymiany wkładu.