Smycz flexi oraz jej działanie.

2020-09-04

Mało kto kupując dla swojego psiaka smycz zastanawia się, czy jego pupil jest przygotowany właściwie do bycia wyprowadzanym na takowej smyczy.


Naprawdę świetna smycz

Jak najbardziej poleca się smycz flexi https://www.dogcessories.pl/smycze. Na pewno pies na tej smyczy jest posłuszny oraz reaguje na komendy. Zatrzymuje się oraz czeka, gdy właściciel mu wydaje polecenie odpowiednie. Producent smyczy flexi podkreśla we wszystkich swoich materiałach wideo, aby nie ciągnąć psa przy pomocy smyczy flexi. W zasadzie to z dwóch powodów – samemu możemy się pokaleczyć oraz także możemy popsuć smycz blokując zwijający mechanizm. Smycz tego rodzaju zakupimy w zasadzie w każdym sklepie zoologicznym. Możemy również pokusić się o zakupy bezpośrednio u producenta. Wybór oczywiście należy do nas.


Jakby było mało zalet, to musimy zaznaczyć także, że smycze flexi nie są wcale specjalnie drogie. Można śmiało powiedzieć, że ich cena jest naprawdę przystępna. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Warto ją kupić i nie będziemy tego żałować.